Alaçatı Sardunya
OTEL
+90 232 716 95 95


Alaçatı Sardunya Otel, Alaçatı merkeze hakim olan ayrıcalıklı konumuyla bir butik otel olarak hizmet vermektedir.
Otelimiz 5 standart oda ve 1 apart daireden oluşmaktadır. Alaçatı’nın eşsiz değirmen manzarasına karşı terasımızda kahvaltı servisi de sunulmaktadır. Havalimanı ve bölgenin farklı noktalarına ulaşım hizmeti ve park yeri misafirlere sağlanmaktadır.
Konaklayan misafirlere odalarda ve tüm alanlarda ücretsiz kablosuz hızlı internet erişimi, televizyon, klima, ısıtıcı, kuru temizleme, ütü & çamaşır yıkama hizmeti, uyandırma servisi, kamera sistemi, sigara içilmeyen odalar, otomatik yangın algılama sistemi de bulunmaktadır.
Öncelikli hedefimiz  misafir memnuniyetine önem verip, hizmet kalitesinin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamaktır.
Misafirlerimize , onların sadakatine ve gizliliğine  büyük önem veriyoruz. Firmamız kayıt formlarından topladığı bilgileri, söz konusu misafirin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmaz ve satmaz. Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak. Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak. Misafirin mutlaka memnun olmasını sağlamak.

Online
Rezervasyon
Giriş / Çıkış Tarihleri